Balíček pro intuitivní rozvoj

V případě zájmu pište na info@janamucherl.cz


Individuální poradenství pro intuitivní rozvoj

Pro potřeby studentů spirituality, médiumství a přidružených oborů jsem vytvořila balíček zaměřený na váš vlastní duchovní rozvoj. Obsahuje pět konzultací za zvýhodněnou cenu a bonusem je jedno aktivační léčebné sezení. Setkání probíhají v pravidelných intervalech a společně s vaším spirituálním týmem postupně pracujeme na vašem duchovním postupu. Z každého setkání si odnesete úkoly a cvičení, které vás posunou zase o krok dále.

Kladu důraz na individualitu člověka, protože každý z nás má jiné potřeby. Ty vaše si vyjasníme již v průběhu prvního setkání, a společně se domluvíme na postupu i na provedení léčebného sezení.

Pro koho to je vhodné

Balíček je určen pro všechny spirituální nadšence. Ať už se jedná o člověka, který si nedávno prošel spirituálním probuzením, a teď se v tom trochu plácá, nebo o člověka, který na svém vývoji již nějaký čas pracuje a chtěl by se dostat dále například ve spirituální komunikaci.

Možná už máte dost studia literatury a spirituálních pojmů a chcete se podívat na to, jak byste svoje smysly mohli zlepšit v praxi. I v takovém případě je pro vás balíček vhodný, protože je zaměřen na praktická cvičení a metody. Všichni čas od času potřebujeme vedení, které nás na naší cestě trochu popostrčí.

Konzultace probíhají po telefonu či Skypu, ani vaše vzdálenost tedy není překážkou.


balicek

Balíček obsahuje

  • Pět konzultací v pravidelných intervalech.
  • Jedno aktivační léčebné sezení.
  • Při každém setkání nové zadání a úkoly, které vás připraví na další setkání.
  • Možnost naučit se praktiky z médiumství, šamanismu a dalších odvětví (dle individuálních potřeb a pokročilosti)

Cena

Balíček pro intuitivní rozvoj – 3 400 Kč

V ceně je zahrnuto pět konzultací a jedno léčebné aktivační sezení. Je možné uhradit standardní cenu za jednu konzultaci (800 Kč) a v případě zájmu o další spolupráci doplatit zbytek ceny balíčku. Platba probíhá předem.

Jak se objednat

V případě zájmu mě prosím kontaktujte na info@janamucherl.cz a napište mi vaše časové možnosti (zda vám vyhovuje odpoledne / dopoledne apod.). Domluvíme se na úvodní konzultaci a také na intervalu setkávání.

Těším se na spolupráci s vámi!


RECENZE

Je to půl roku co se nám v rodině stala tragédie, při které jsme přišli o naše 2 děti. Od prvních okamžiků jsme věděli, že se s nimi potřebujeme spojit. Dostali jsme nějaké kontakty na spirituální osoby, však nikdo z nich nebyl medium a nedokázal nám zprostředkovat komunikaci. Chtěli jsme někoho na doporučení, abychom mohli věřit, ale bohužel nikdo nikoho neznal. Jednoho dne jsem narazila na stránky paní Jany, která na mě a na manžela působila velice vlídným dojmem, a proto jsme se rozhodli paní Janu oslovit. Nejenže působí klidným dojmem a komunikace a domluvení „sezení“ byla velmi rychlá, ale dokonce se hned přihlásil i náš syn, který čekal na tento okamžik, aby i on se s námi mohl spojit. A v tom bylo rozhodnuto a věděli jsme, že jsme na správné cestě. Tímto bychom chtěli paní Janě moc poděkovat za krásné a dojemné zprostředkování a dodání dalších sil k životu. Už se zase těšíme na další sezení.Jana a Tomáš R.
„Dlouhou dobu jsem váhala, zda se vůbec někomu kromě blízkého okolí mohu se svým "darem" svěřit. Do nedávna jsem narazila jen na samé nesouhlasné pohledy a komentáře a až díky paní Janě jsem zjistila, že opravdu nejsem cvok, za kterého mě leckdo měl. Od první chvíle, kdy jsem jí kontaktovala, se mi jevila jako naprosto důvěryhodný a upřímný člověk. Má velice milý a lidský přístup a to mne utvrdilo v tom, že ona je opravdu někdo, komu se mohu svěřit a kdo mi bude umět pomoci. Při našem prvním sezení jsem měla téměř celou dobu husí kůži, byl to neuvěřitelný zážitek a paní Jana je opravdu úžasný a empatický člověk, díky kterému se snad naučím pracovat s tím, co mi bylo dáno do vínku. Nemohla jsem si najít lepšího učitele a médium než je právě paní Jana. Moc Vám tímto děkuji za příležitost s Vámi spolupracovat, jste opravdu člověk na svém místě.“Jiřina S.
„Zkouším různé směry duchovního rozvoje a setkání s "blízkými" pro mě bylo a je dalším dílkem do mé skládačky. Jakou radost, smích, pláč a pocit bezpečí, který jsem pociťovala během "setkání" ale i po něm, jsou jen těžko popsatelné. Děkuji Janě za zprostředkování informací z "druhého břehu" a za znovunabitý pocit jistoty, že kráčím správným směrem."Erika Ž.
„Čtení s Janou ve mně zanechalo velmi pozitivní pocit. Nejpřínosnější pro mě byla část, kdy mi Jana předala zprávu od mého zesnulého otce. Doporučuji, je to neocenitelné, pokud vám někdo blízký odešel náhle nebo nemáte vyřešené něco, co vás teď trápí. Následovala zpráva od mého strážného anděla, který dobře věděl, co mě tíží, a tato zpráva mi pomohla uvědomit si, co jev tuto chvíli důležité a na jakých emocích pracovat. Nečekejte předpovídání budoucnosti ani jednoduchý návod na život, ale tak to má být. Teď vím, že nemusím být na všechno sama a za to děkuji. PS: Dobré tipy na meditační cvičení.“Hana Š.
„Jana je vnímavá a empatická osoba. Dáva si záležať, aby sa človeku dostalo nielen odpovede, ale aj jej porozumeniu.“Monika L.
„Kdyby mi někdo, ještě před měsícem, daroval tři oříšky s tvrzením, že uvnitř jsou ukryty překrásné šaty, neuvěřila bych, snad bych se jen lehce pousmála a řekla: „Jdi ty, už dávno nejsem malá holka a na pohádky nevěřím.“ Ale na anděly, na ty opravdové, které nám dávají sílu, víru a naději chceme věřit a snad i věříme naprosto všichni, ale zřejmě každý po svém... Díky paní Janě jsem měla poprvé možnost spojit se se svými blízkými a prostřednictvím jejich andělů obdržet vzkazy, bylo to jako s těmi třemi oříšky... Nejdřív jsem se bála, pak váhala, abych to vše překonala a do toho šla. Těžko hledám ta správná slova, která by vyjádřila to, čeho jsem byla očitým svědkem, za což paní Janě ze srdce děkuji.Dnes už také vím, že když mi někdo daruje tři oříšky, lehce se pousměju a vždy je rozlousknu... Kdo ví, co pro nás andělé chystají.“Martina B.
„Myslím, že každý z nás se jednou ocitne v takové fázi života, že si řekne tohle už mám, tam jsem byl a co teď? Určitým způsobem mu život stagnuje. Nahlédnutí do tohoto světa, jak se říká za oponu, Vás tak nějak příjemně povzbudí a pomůže Vám to najít třeba i novou cestu. Slovy nelze vyjádřit emoce, které přitom cítíte, ale už jen to, že se můžete spojit se svými blízkými je strašně krásný okamžik.“Nikola B.
„Během mého čtení, spojení se zesnulými, mi celkem 3x vyhrkly z očí slzy, a jednou jsem se od srdce zasmála. A to jsou pro mě jedny z nejsilnějších emocí. Já věřím na něco víc. Co prozatím většinou nejsme schopni pochopit. A děkuji Janě za tento silně emotivní zážitek.“Michaela B.
„Chtěla bych tímto poděkovat za nepopsatelný zážitek. Neumím ani slovama vyjádřit, co se ve mně odehrálo a co to ve mně báječného zanechalo. Je to krásný pocit mít tu možnost přiblížit se k „nemožnému“. Určitě je nás víc, kdo jsme nestihli za života toho druhého, toho, co musel odejít, sdělit mu něco důležitého, něco co nás pak trápí v našem životě. Mně se to podařilo. Za velkou hodnotu považuji příležitost stálého spojení s nepřítomnými a milovanými lidmi. Cítím je teď víc nablízku, a že jsou stále se mnou. Dodává mi to velké uspokojení, jistotu, možnost komunikace s nimi a zvláštní sílu. Všem to doporučuji.“Marcela B.
„S respektem a pokorou vůči všem tajům spirituálního světa si nedokážu představit lepšího průvodce, než je Jana. Umí naslouchat otázkám ostatních a citlivě analyzuje, co se vám zrovna honí hlavou. Její čtení bylo pro mě vůbec první čtení, které jsem kdy absolvovala. A není to o odpovědi na konkrétní otázku, ani nic, čeho je třeba se bát. Je to o nasměrování myšlenek, o impulsu k zamyšlení nad sebou samým, o uvědomění si důležitosti duševního zdraví a vlastního já. Je to o pocitu klidu a bezpečí, které pomocí indicií a pochopení vyšších principů, můžete najít. Díky, Jani!“Zuzana J.