Balíček pro intuitivní rozvoj

V případě zájmu pište na info@janamucherl.cz


Individuální poradenství pro intuitivní rozvoj

Pro potřeby studentů spirituality, médiumství a přidružených oborů jsem vytvořila balíček zaměřený na váš vlastní duchovní rozvoj. Obsahuje pět konzultací za zvýhodněnou cenu a bonusem je jedno aktivační léčebné sezení. Setkání probíhají v pravidelných intervalech a společně s vaším spirituálním týmem postupně pracujeme na vašem duchovním postupu. Z každého setkání si odnesete úkoly a cvičení, které vás posunou zase o krok dále.

Kladu důraz na individualitu člověka, protože každý z nás má jiné potřeby. Ty vaše si vyjasníme již v průběhu prvního setkání, a společně se domluvíme na postupu i na provedení léčebného sezení.

Pro koho to je vhodné

Balíček je určen pro všechny spirituální nadšence. Ať už se jedná o člověka, který si nedávno prošel spirituálním probuzením, a teď se v tom trochu plácá, nebo o člověka, který na svém vývoji již nějaký čas pracuje a chtěl by se dostat dále například ve spirituální komunikaci.

Možná už máte dost studia literatury a spirituálních pojmů a chcete se podívat na to, jak byste svoje smysly mohli zlepšit v praxi. I v takovém případě je pro vás balíček vhodný, protože je zaměřen na praktická cvičení a metody. Všichni čas od času potřebujeme vedení, které nás na naší cestě trochu popostrčí.

Konzultace probíhají po telefonu či Skypu, ani vaše vzdálenost tedy není překážkou.


balicek

Balíček obsahuje

  • Pět konzultací v pravidelných intervalech.
  • Jedno aktivační léčebné sezení.
  • Při každém setkání nové zadání a úkoly, které vás připraví na další setkání.
  • Možnost naučit se praktiky z médiumství, šamanismu a dalších odvětví (dle individuálních potřeb a pokročilosti)

Cena

Balíček pro intuitivní rozvoj – 3 400 Kč

V ceně je zahrnuto pět konzultací a jedno léčebné aktivační sezení. Je možné uhradit standardní cenu za jednu konzultaci (800 Kč) a v případě zájmu o další spolupráci doplatit zbytek ceny balíčku. Platba probíhá předem.

Jak se objednat

V případě zájmu mě prosím kontaktujte na info@janamucherl.cz a napište mi vaše časové možnosti (zda vám vyhovuje odpoledne / dopoledne apod.). Domluvíme se na úvodní konzultaci a také na intervalu setkávání.

Těším se na spolupráci s vámi!


RECENZE

[text-slider]