Kdo jsem

Kontakt: info@janamucherl.cz


profil-hp-small

Jana je spirituální učitelka s kořeny v praktikách médiumství.

Narodila se v Brně a v dospělosti se zde i trvale usadila. Již od dětství je v kontaktu se spirituálním světem a duchovními průvodci. Několik let se učila od zahraničních spirituálních médií a dnes všechny své zkušenosti předává dál.

Založila blog janamucherl.cz, youtube kanál a online vzdělávácí centrum Shavanza, kde poskytuje informace o spiritualitě. Jejím cílem je zvyšovat povědomí široké veřejnosti o spiritualitě tak, aby každý skrze své vlastní zkušenosti objevil spojení se svou vlastní duší.

„Spiritualita je záležitost čistě osobní. Každý si musí nalézt svou vlastní cestu. Věřím, že duchovní průvodci a médiumství mohou být užitečným pomocníkem právě na této cestě. Mým velkým snem je pomoci další generaci spirituálních učitelů – aby spiritualita a médiumství opět vyšly ze stínu, kam byly na dlouhý čas zavrženy.

Nejsem zde, abych vychovávala slepě věřící, ale abych podporovala silné osobnosti, které si půjdou vlastní cestou spirituality. “

Spirituální poradenství a koučink

Primárně se věnuji skupinovému vzdělávání v rámci centra Shavanza a individuálním spirituálním konzultacím. V posledních letech mnoho lidí prochází spirituálním probuzením a zajímá je zejména to, jak se oni sami mohou naučit komunikovat se spirituálním světem a přijímat intuitivní vedení.


Můj příběh