Objednat se na sezení

Noví klienti se na konzultaci mohou objednat pouze do konce prosince. Poté již nebudu přijímat nové klienty z kapacitních důvodů.


sezeníPrůběh sezení

V rámci osobního sezení se spojím s vaším spirituálním týmem pro získání zpráv ohledně jakékoliv situace, které momentálně čelíte.

Nejdříve vám vysvětlím svůj způsob práce, a poté se zaměříme na to, co vás zrovna zajímá. Předám vám zprávy, které k danému tématu dostanu, a vy budete mít čas na doplňující dotazy. Poté bude prostor i na jakékoliv další otázky. Mějte po ruce tedy seznam vašich otázek. Není třeba mi je zasílat dopředu.

Forma sezení

Sezení probíhá telefonicky, ať již po telefonu nebo po Skypu. Preferovanou formu nechám na vás. Přes Skype je možné zajistit i videohovor, nicméně video není podmínkou. Ve spirituálním světě nezáleží na vzdálenosti, takže není potřeba vaší fyzické přítomnosti pro komunikaci s vaším spirituálním týmem.


sezení

Jak se připravit

Z vaší strany není potřeba žádná velká příprava. Je však vhodné mít jasno v tom, čeho chcete v rámci sezení dosáhnout a s čím by vám mělo pomoci.

Jestliže máte konkrétní otázky, mějte je v čase sezení po ruce. Otázky se můžou týkat čehokoliv – lásky, kariéry, nebo vašeho vlastního spirituálního rozvoje. Dále si přichystejte něco na poznámky – v sezení se můžou komunikovat zprávy, které se dotýkají různých aspektů života i s konkrétními tipy a nápady. Je dobré si to zaznamenat, abyste se k tomu mohli později vrátit. Sezení nejsou nahrávána ani jinak zaznamenána.

Kdo přijde na sezení

Jestli-že se chcete spojit s konkrétní duší, můžete ji požádat aby přišla na sezení. Spirituální svět vás slyší, takže můžete někoho požádat buď nahlas nebo telepaticky. V naprosté většině případů toto stačí a jedinec na sezení přijde. Důležité je si uvědomit, že já nemám hlavní kontrolu nad tím, kdo přistoupí ke komunikaci. Spirituální svět rozhoduje, co a od koho máte v tento moment slyšet v zájmu vašeho nejvyššího dobra. Proto není moc realistické chtít se spojit s duší, ke které jste neměli žádný osobní vztah (např. slavná osobnost), a já taková sezení ani nenabízím.

Jestli-že máte zájem o spojení se s někým blízkým, je nutné, aby uplynula minimální doba tří měsíců. Duše pozůstalých i duše zemřelého potřebuje čas na nezbytné uzdravení či posun dál. Komunikace je také jasnější po uplynutí této doby. Jestliže cílem vašeho sezení je však vaše pochopení a přijetí situace, není nutné dobu dodržet.

Co získáte

  • Odpověd na vaše otázky.
  • Společně odstraníme bloky, které vám brání v postupu.
  • Přehled o dalších krocích.
  • Příležitost setkat se se svým spirituálním týmem.

sezeníCena

Hodinové sezení – 800 Kč

Každé takové setkání vyžaduje z mé strany přípravu. Pro zajištění co nejčistšího komunikačního spojení a nejjasnějších zpráv se nejdříve připravuji energeticky. Tyto přípravy jsou samozřejmě zahrnuty v ceně. Platba probíhá předem.

Jak se objednat

V případě zájmu mě prosím kontaktujte na info@janamucherl.cz a napište mi vaše časové možnosti (zda vám vyhovuje odpoledne / dopoledne apod.). Poté vám zašlu dostupné termíny a zodpovím případné dotazy.

Těším se na spolupráci s vámi!


RECENZE

Je to půl roku co se nám v rodině stala tragédie, při které jsme přišli o naše 2 děti. Od prvních okamžiků jsme věděli, že se s nimi potřebujeme spojit. Dostali jsme nějaké kontakty na spirituální osoby, však nikdo z nich nebyl medium a nedokázal nám zprostředkovat komunikaci. Chtěli jsme někoho na doporučení, abychom mohli věřit, ale bohužel nikdo nikoho neznal. Jednoho dne jsem narazila na stránky paní Jany, která na mě a na manžela působila velice vlídným dojmem, a proto jsme se rozhodli paní Janu oslovit. Nejenže působí klidným dojmem a komunikace a domluvení „sezení“ byla velmi rychlá, ale dokonce se hned přihlásil i náš syn, který čekal na tento okamžik, aby i on se s námi mohl spojit. A v tom bylo rozhodnuto a věděli jsme, že jsme na správné cestě. Tímto bychom chtěli paní Janě moc poděkovat za krásné a dojemné zprostředkování a dodání dalších sil k životu. Už se zase těšíme na další sezení.Jana a Tomáš R.
„Dlouhou dobu jsem váhala, zda se vůbec někomu kromě blízkého okolí mohu se svým "darem" svěřit. Do nedávna jsem narazila jen na samé nesouhlasné pohledy a komentáře a až díky paní Janě jsem zjistila, že opravdu nejsem cvok, za kterého mě leckdo měl. Od první chvíle, kdy jsem jí kontaktovala, se mi jevila jako naprosto důvěryhodný a upřímný člověk. Má velice milý a lidský přístup a to mne utvrdilo v tom, že ona je opravdu někdo, komu se mohu svěřit a kdo mi bude umět pomoci. Při našem prvním sezení jsem měla téměř celou dobu husí kůži, byl to neuvěřitelný zážitek a paní Jana je opravdu úžasný a empatický člověk, díky kterému se snad naučím pracovat s tím, co mi bylo dáno do vínku. Nemohla jsem si najít lepšího učitele a médium než je právě paní Jana. Moc Vám tímto děkuji za příležitost s Vámi spolupracovat, jste opravdu člověk na svém místě.“Jiřina S.
„Zkouším různé směry duchovního rozvoje a setkání s "blízkými" pro mě bylo a je dalším dílkem do mé skládačky. Jakou radost, smích, pláč a pocit bezpečí, který jsem pociťovala během "setkání" ale i po něm, jsou jen těžko popsatelné. Děkuji Janě za zprostředkování informací z "druhého břehu" a za znovunabitý pocit jistoty, že kráčím správným směrem."Erika Ž.
„Čtení s Janou ve mně zanechalo velmi pozitivní pocit. Nejpřínosnější pro mě byla část, kdy mi Jana předala zprávu od mého zesnulého otce. Doporučuji, je to neocenitelné, pokud vám někdo blízký odešel náhle nebo nemáte vyřešené něco, co vás teď trápí. Následovala zpráva od mého strážného anděla, který dobře věděl, co mě tíží, a tato zpráva mi pomohla uvědomit si, co jev tuto chvíli důležité a na jakých emocích pracovat. Nečekejte předpovídání budoucnosti ani jednoduchý návod na život, ale tak to má být. Teď vím, že nemusím být na všechno sama a za to děkuji. PS: Dobré tipy na meditační cvičení.“Hana Š.
„Jana je vnímavá a empatická osoba. Dáva si záležať, aby sa človeku dostalo nielen odpovede, ale aj jej porozumeniu.“Monika L.
„Kdyby mi někdo, ještě před měsícem, daroval tři oříšky s tvrzením, že uvnitř jsou ukryty překrásné šaty, neuvěřila bych, snad bych se jen lehce pousmála a řekla: „Jdi ty, už dávno nejsem malá holka a na pohádky nevěřím.“ Ale na anděly, na ty opravdové, které nám dávají sílu, víru a naději chceme věřit a snad i věříme naprosto všichni, ale zřejmě každý po svém... Díky paní Janě jsem měla poprvé možnost spojit se se svými blízkými a prostřednictvím jejich andělů obdržet vzkazy, bylo to jako s těmi třemi oříšky... Nejdřív jsem se bála, pak váhala, abych to vše překonala a do toho šla. Těžko hledám ta správná slova, která by vyjádřila to, čeho jsem byla očitým svědkem, za což paní Janě ze srdce děkuji.Dnes už také vím, že když mi někdo daruje tři oříšky, lehce se pousměju a vždy je rozlousknu... Kdo ví, co pro nás andělé chystají.“Martina B.
„Myslím, že každý z nás se jednou ocitne v takové fázi života, že si řekne tohle už mám, tam jsem byl a co teď? Určitým způsobem mu život stagnuje. Nahlédnutí do tohoto světa, jak se říká za oponu, Vás tak nějak příjemně povzbudí a pomůže Vám to najít třeba i novou cestu. Slovy nelze vyjádřit emoce, které přitom cítíte, ale už jen to, že se můžete spojit se svými blízkými je strašně krásný okamžik.“Nikola B.
„Během mého čtení, spojení se zesnulými, mi celkem 3x vyhrkly z očí slzy, a jednou jsem se od srdce zasmála. A to jsou pro mě jedny z nejsilnějších emocí. Já věřím na něco víc. Co prozatím většinou nejsme schopni pochopit. A děkuji Janě za tento silně emotivní zážitek.“Michaela B.
„Chtěla bych tímto poděkovat za nepopsatelný zážitek. Neumím ani slovama vyjádřit, co se ve mně odehrálo a co to ve mně báječného zanechalo. Je to krásný pocit mít tu možnost přiblížit se k „nemožnému“. Určitě je nás víc, kdo jsme nestihli za života toho druhého, toho, co musel odejít, sdělit mu něco důležitého, něco co nás pak trápí v našem životě. Mně se to podařilo. Za velkou hodnotu považuji příležitost stálého spojení s nepřítomnými a milovanými lidmi. Cítím je teď víc nablízku, a že jsou stále se mnou. Dodává mi to velké uspokojení, jistotu, možnost komunikace s nimi a zvláštní sílu. Všem to doporučuji.“Marcela B.
„S respektem a pokorou vůči všem tajům spirituálního světa si nedokážu představit lepšího průvodce, než je Jana. Umí naslouchat otázkám ostatních a citlivě analyzuje, co se vám zrovna honí hlavou. Její čtení bylo pro mě vůbec první čtení, které jsem kdy absolvovala. A není to o odpovědi na konkrétní otázku, ani nic, čeho je třeba se bát. Je to o nasměrování myšlenek, o impulsu k zamyšlení nad sebou samým, o uvědomění si důležitosti duševního zdraví a vlastního já. Je to o pocitu klidu a bezpečí, které pomocí indicií a pochopení vyšších principů, můžete najít. Díky, Jani!“Zuzana J.