Dnes pro vás mám krátkou předpověď pro rok 2023. V jakém duchu a energiích se tento rok ponese? Co byste si od tohoto roku přáli vy?

Přepis videa:

Ahoj, já vás vítám u novoročního videa a jak jinak než s předpovědí pro rok 2023. Jelikož jsem předpověď na minulý rok nedělala a nedělám to úplně pravidelně, tak bych chtěla shrnout to, že předpovědi jsou věc čistě osobní.

Předpovědi a zákon rezonance

I když v nějaké kontextu říkám, že ne vždy vás posune vpřed to, co s vámi rezonuje, tak předpovědi si musíte vybírat dle toho, co s vámi rezonuje.

Protože samozřejmě žádnou předpověď nemáte obecně platnou pro všechny lidi na světě.

Je to o tom konkrétním spirituálním učiteli, které energie zrovna čte. Je to o tom, které energie jsou i jemu blízké.

Je to tak trochu předpověď pro něho samotného, takže to je nutné, abyste toto pochopili. A bude to platné nejen pro něho, ale i pro lidi, co jsou úrovní vědomí blízko něho a se kterými to rezonuje.

Takže abyste se v tom neztratili. Vyberte si v tomto případě předpověď, co s vámi rezonuje, protože to je důležité. A už k té samotné předpovědi.

Rok 2023 a jeho zaměření

Rok 2023 vidím jako rok, kdy si hodně věcí tzn. sedne. A dokončí se. 

Minulý rok jsem sice nedělala video na předpověď samostatně, ale nenápadně jsem to hodila do nějakého videa v průběhu roku. Byl to rok nových začátků, byl to hodně dynamický rok.

A v podstatě v tomto roce sklízíte, co jste zaseli.

Samozřejmě to se dá říci obecně o celém životě. Že sklízíte, co jste zaseli. Nějaké projekty, nějaké myšlenky, nápady zaberou i hodně let, než se utříbí, než se usadí. A než rozkvetou. A tento rok by vám to mělo rozkvést.

Rok 2023 a hojnost

Takže i věci, na které čekáte dlouho, nebo na kterých pracujete dlouho, byste z nich tento rok měli vidět nějaký výsledek.

Určitě to neznamená, že se nebude začínat vůbec nic nového. Protože koneckonců kreativní člověk může začínat něco nového každý den.

Ale jde o to, že hodně lidí v dnešní době žije v impulzivním chování a nemají problém se začínáním něčeho nového. On je problém s tím dotahováním věcí do konce, že jo. Je problém vydržet u těch věcí, které jsme začali. To má hodně lidí problém.

A tento rok vám k těmto tendencím pomůže. Prostě vám nahrává k tomu, abyste dokončili to, co máte zaseto.

Nemusí to být jen v tom smyslu, že již máte něco rozpracovaného. Mohl to být pouze malý impulz, ale to semínko tam již klíčí z minulého roku. A teď to dostane nějaký spád.

Nějaká akce se na to stane. Těžko to říci konkrétněji, když se bavíme o předpovědi pro více lidí.

Využijte tyto energie k tomu, abyste právě nenechali být ty věci, co si od vás zaslouží tu pozornost. Abyste neodbíhali od projektů, které jste třeba začali a pak jste to s nimi z nějakého důvodu chtěli vzdát nebo vás to přestalo bavit. Jestliže ještě jedete hodně v impulzivním chování.

Máte teď příležitost ty věci dotáhnout, postarat se o ně. A to tím způsobem, že z nich bude užitek.

To je to důležité. Ten rok je k tomu nakloněn.

Ty věci, co se dotáhnou do konce, které tedy byly začaté dříve, a teď na ně jednáte a dotahujete, tak z nich bude užitek a budou pro vás produktivní.

Využijte tento čas a soustřeďte se přímo na to.

Rok 2023 a zdraví

Kromě práce ohledně dotahování projektů a vlastně vidění toho ovoce našeho bude hodně dáván důraz na naše zdraví tento rok.

I maličkosti, které jste zanedbávali, tak se vám znovu zvědomí.

A možná se vám dají i do souvislostí a konečně budete schopni to nějak vyřešit nebo rozluštit ten důvod, proč vás to vlastně trápí. Nezanedbávejte to.

Dávejte si pozor na to zdraví. Je to takové, jak bych to řekla… Jako kdyby naše zdraví bylo tento rok pod lupou.

Což znamená, že jste schopni vidět více než normálně, když něco máte pod lupou. Takže to je určitě oblast, na kterou bych se zaměřila.

Rok 2023 a vztahy

Naopak z hlediska rodiny a vztahů tento rok vidím poměrně poklidně. Tak aspoň něco.

V podstatě to zní dobře, že jo. Že budete mít poklidné vztahy, že nebudou nějaké  masakrální turbulence. A tohle zázemí vám dá právě prostor na to, abyste si mohli řešit to zdraví, jestliže potřebujete.

A můžete se soustředit právě na ta zasetá semínka z minulosti. Úspěšně je dokončovat a vidět výsledky té práce.

Rok ve znamení usazování a dokončování

Tenhle rok pro mě a z mého hlediska určitě nebude tak dynamický jak ten minulý.

Po bouři potřebujete trošku klid. A co se rozbouřilo minulý rok, tak se tenhle rok má čas usadit.

A my si to můžeme užít. My si to můžeme užít. My už si to užíváme. Vidíte, že nejsem doma v pracovně.

Odhodlali jsme se odjet pryč na ten poslední víkend. Vy si to také užijte. A všechno nejlepší do nového roku. Vykročte tou správnou nohou.

Možná jste si trochu vydechli, že si odpočineme. Jako globálně – ono je potřeba pořád něco tvořit a dělat, ale nebude to tak turbulentní. A to je fajn, to potřebujeme.

Mějte se krásně a užijte si to. Užijte si to. Nový rok a poslední záchvěvy klidu. Krásný Nový rok.