Dělat obecnou předpověď pro celý rok není snadné. Nelze se v ní vyhnout jisté obecnosti a povrchnosti. A tak nechám na každém z vás, ať si následující informace interpretujete v závislosti na svou aktuální životní situaci.

Jakou energii nese rok 2019?

V roce 2019 jsme schopni rozšířit své poznání skrze otevřenost našeho vnímání. Někteří lidé se budou učit vnímavosti na fyzické rovině – poznávat svoje tělo, přirozené rytmy a poslouchat je, i když to jde proti tomu, co od sebe do té doby vyžadovali.

Naše tělo nepožaduje pouze fyzické cvičení a vyváženou stravu, ale i odpočinek. Právě s tímto bodem míváme problém. Nespíme tolik, kolik bychom přirozeně potřebovali, chodíme do práce, která zabírá většinu našeho času a doma nás čeká starost o rodinu. Do které se nutíme, protože jsme ze všeho tak unavení, že právě na to nejdůležitější nám nezbývá energie.

Když celý den odpočíváte, máte výčitky, že jste nic neudělali? Tak s tím přestaňte. Jestli to ještě neumíte, naučte se nicnedělání, má to ozdravující účinky.

Na spoustu věcí lze říci ne – na setkání, na které se vám stejně moc nechce, na přesčas v práci, na uklízení v domě.

Jestli je to váš případ, váš odpočinek by pro vás měl být v roce 2019 prioritou.

Pro některé lidi tohle poznání bude hlubší, protože na fyzické rovině si již uvědoměním prošli a naučili se žít pomaleji, zato hlouběji a bez výčitek. Pro ně tento rok bude o otevírání srdce, a co je důležitější – ukotvení každodenních zážitků do fyzické roviny. Protože pouze skrze přijetí, zvídavost a naši otevřenost se doopravdy posuneme dále.

Rok 2019 v kontextu

Rok 2019 pro nás bude rokem ukotvení duchovního vnímání a jeho použitelnosti na hmotné rovině. Položí to základy pro rok 2020, kdy se vibrace planety přirozeně zvýší, a my budeme připraveni na novou úroveň vědomí.

Než se to stane, musíme ve svém životě naleznout tolik potřebnou stabilitu, ať už se to týká práce či rodiny.

Rok 2018 byl bouří. Bouří skrze kterou se lidé navraceli k tomu, kým opravdu jsou. Stavěli na nových základech a přehodnocovali, jak jsou ty základy pevné.

Rok 2019 bude zkouškou pevnosti. Jste si jistí, že jste se rozhodli správně? Možná máte správný směr, ale je třeba korigovat způsob, jakým se tam dostanete. Nebojte se plynout s proudem a přijímat změny s otevřenou náručí tak, aby vaše základy byly opravdu solidní. Jen tak se připravíte na rok 2020, který bude daleko méně energeticky stabilní. Vytěžit z toho maximum budou schopni pouze ti, kteří stojí pevně nohama na zemi.

Užijte si budování svého pevného místa, domova a rodiny. Nezapomínejte na solidnost vašich morálních a mentálních zásad. Toto vše tvoří integritu toho, kým opravdu jste.