Ve spiritualismu nebo učení New age se často dočítáme o vibracích. Koneckonců ani můj web není výjimkou a já často o zvyšování vibracích píšu. Co to ale znamená? A k čemu nám to je dobré?

Vibrační podstata vesmíru

Jestliže mluvíme o duchovním vývoji, duchovní podstatě a zkoumáme zákonitosti vesmíru, nemá smysl brát v úvahu klasické fyzikální zemské hodnoty jako je čas a prostor. Když mluvíme o vesmíru, musíme se naučit řeči frekvencí, vibrací a energií.

Každá bytost nebo událost existuje na určité frekvenci. Frekvence je náš energetický otisk, který se skládá z vibrací. Dle osobní frekvence si do svého života přitahujeme události z podobného vibračního spektra. Ultimátní ochrana před negativními bytostmi je proto práce sama na sobě a osobní duševní rozvoj.

Kdyby měla být jedna jediná rada, kterou bych chtěla zmínit pro všechny, kteří se chtějí věnovat spirituální komunikaci, tak by to bylo právě to, ať začnou zvyšováním svých vibrací.

Jestliže máte nevyčištěnou energii, nehlídáte si své energetické pole a pustíte se rovnou do spirituální komunikace nebo astrálního cestování – většinou ty zážitky nebudou ani trochu příjemné. Věřte mi – vím, o čem mluvím. A jelikož žijeme naštěstí v době snadného sdílení informací, nemusíte dělat chyby, které udělali ostatní a naopak se od nich můžete učit.

Takže – chcete se duchovně rozvíjet? Začněte se zvyšováním osobních vibrací.

Tipy pro zvýšení vibrace

  1. Chraňte a čistěte své energetické pole pomocí vizualizací. Jestli sami nevíte jak na to, pořiďte si krátkou vedenou meditaci.
  2. Naučte se pracovat se svými myšlenkami.
  3. Meditujte.
  4. Vyhněte se alkoholu a drogám – ty právě vibrace snižují.
  5. Zvažte delší pobyty v přírodě.
  6. Udělejte něco nezištně pro druhé.
  7. Upřímně naslouchejte druhým lidem.
  8. Zajistěte si pravidelný pohyb – ať už je to pro vás jakákoliv sportovní aktivita.

Práce na vlastním duchovním vývoji je dlouhodobá práce. A ta práce vlastně nikdy nekončí, koneckonců díky tomu jsme se sem inkarnovali. Trpělivost se zejména při duchovním vývoji vyplatí, později vám budou odměnou úžasné zážitky a zkušenosti, které vám pouze vývojem zpřístupní váš spirituální tým. A také díky pevným základům a prácí z pozice solidní integrace duchovních základů, se vám otevřou pokročilejší techniky.

Jestliže chcete dostávat duchovní vedení z vyšších sfér od bytostí ze světla, nejprve musíte znovuobjevit světlo sami v sobě a hýčkat ho. Jen a pouze takto lze pracovat s vysokovibračním spektrem bytostí. A já vám můžu doporučit pouze takový rozvoj – ten který pozvedne vaši duši, zlepší váš život a ještě jen tak mimochodem pomůže i vašemu okolí. Pro to nejlepší, co vás v životě čeká, neexistují totiž žádné zkratky.