Hodně lidí zajímá spiritualismus hlavně z jednoho důvodu – chtějí vědět svojí budoucnost. Když jim řeknu, že ani já ani duše jim budoucnost nepředpoví, jsou překvapeni. V dnešním článku vám prozradím, proč si myslím, že předpověd budoucnosti nefunguje a proč i tak má význam se spirituálním světem komunikovat.

Předpověď budoucnosti – pravděpodobnost úspěšnosti

V rámci své praxe jsem pracovala s několika médii, ať už v rámci svého rozvoje nebo nabízení vlastních sezení. A všimla jsem si určitého trendu – co se týče předpovědí budoucnosti, které jsem dostala od kolegů a kolegyň, jejich pravdivost byla tak 50%. Jestli si říkáte, že duše přece musí vždy vědět, co se stane, není to tak úplně jednoduché. Pro nepřesnost při předpovědi budoucnosti jsou zde hlavně dvě vysvětlení:

1. Média zpravidla přijímají informace od více zdrojů v rámci sezení.

Primárním zdrojem jsou duše. To znamená, že někdo ze členů vašeho spirituálního týmu přistoupí a předá vám zprávu skrze médium. Dalším zdrojem jste vy, vaše energie a vaše vyšší já. Teď si představte situaci, kdy se nacházíte v nešťastném partnerském vztahu. Nevidíte žádné pozitivní východisko, a tak jako poslední naději navštívíte médium nebo věštce. Ten nebo ta se podívá do vaší energie a interpretuje situaci tak, že nejspíše váš vztah skončí. Jednoduše jen přečte to, co vy zrovna ve své energii nesete.

2. Svobodná vůle je nade vše.

A nejde jen o tu vaši, ale i o svobodnou vůli všech lidí, kteří jsou do situace nějak zapojeni. Takže do této situaci připočítejte aspekt svobodné vůle. Co když o týden později přijde váš partner s návrhem chození na společné terapie? A díky partnerské poradně se vám nakonec vztah podaří zachránit? Nebo se stane nějaká jiná událost, co vás více sblíží. A předpověď budoucnosti se nevyplní.

V každém okamžiku života máte možnost volby. Stejně jako vaše okolí.

Vytváření své reality

Naši realitu si vytváříme v každém okamžiku. Proto stoprocentní předpovědi budoucnosti jsou prakticky nemožné. Samozřejmě nějaká pravděpodobnost pravdivosti tam je, protože záleží i na tom, jak daleko jste od klíčového rozhodovacího momentu, nebo zda jste jím už prošli.

Takže jaký to má celé význam? S čím nám může spirituální svět pomoci při těžkých situacích? Odpověď je se vším, ale bez vaší aktivity to nepůjde. Nečekejte, že vám duše nebo médium řekne, co máte dělat. Vaše rozhodnutí jsou pouze vaše.

Duše vám velice rádi poradí se vším, čemu zrovna teď čelíte, ale nebudou vám nic přikazovat.

Jak se připravit na sezení s médiem nebo věštcem?

Jestliže zrovna čelíte těžké životní situaci a hodil by se vám náhled vašeho spirituálního týmu, udělejte si doma pečlivou přípravu, než se vydáte za médiem. Přemýšlejte proto o chytré formulaci otázek. V popsaném příkladě to může být – „Co můžu udělat já pro to, aby se můj partnerský vztah zlepšil?“ nebo „Když se rozhodnu udělat tento krok, jaký to bude mít dopad na můj partnerský vztah?“ Váš tým vám velice rád poskytne pohled na konkrétní životní situace a přinese vám rady a tipy, které by vás třeba ani nenapadly.

Mně osobně průvodci poskytli rady ve složitých životních situacích už několikrát. Většinou mě jejich odpovědi překvapily, protože mě to řešení v danou chvíli nenapadlo. Koneckonců jen díky nim mám dneska tento blog a sdílím s vámi své zkušenosti.

Jestli se chcete o něčem ujistit, chcete jiný pohled na situaci nebo pomoci se rozhodnout, neváhejte využít té pomoci, kterou máte přímo na dosah ruky – zeptejte se svého spirituálního týmu.

Pro více informací se podívejte i na video o předpovědi budoucnosti a věštění.