Spánková paralýza je stav, kdy vaše duše chce opustit tělo, ale z nějakého důvodu není připravená dokončit oddělení. Jedná se tedy o fázi astrálního cestování. Pro jeho uskutečnění nám brání nevědomost – ať už ohledně naší energie či vlastních stínů.

Přepis videa:

Já vás vítám u dnešního videa na téma spánková paralýza. Je neuvěřitelné, že toto video nevzniklo dříve. Tak dlouho se posunovalo na mém seznamu témat, až ho opravdu musím natočit. Někteří z vás moc dobře víte, že to téma už bylo naťuknuto ve videu nebo ve videích o astrálním cestování, protože tato dvě témata spolu velice úzce souvisí.

Co je to spánková paralýza

Spánková paralýza je stav, kdy se vám v noci stane to, že se jakoby vnímáte (ať už vidíte, nebo slyšíte, může se to různit), ale nemůžete se hýbat. Bývá to doprovázeno nepříjemnými vizuálními nebo sluchovými vjemy. Co vám řeknou skeptici a co vám řekne kdokoliv, kdo nevěří na nehmotnou realitu, tak vám řekne, že jsou to halucinace. A já vám říkám, že to nejsou halucinace. 

Ale není se čeho bát, jelikož i toto uvědomění vede k tomu, že s tím můžete něco dělat. A to řešení opravdu existuje. Já mluvím z pozice někoho, kdo si to zažil a koho tyto zážitky se spánkovou paralýzou vedly k tomu prvotnímu uvědomění, že: „To není OK. Není to normální a já s tím chci něco dělat.“ A jestliže jsem to dokázala já, tak to dokážete i vy. 

Spánková paralýza u vysoce citlivého člověka 

Na začátku nějakého spirituálního rozvoje nebo i nějakého uvědomění má člověk pořád v sobě hodně strachu. Může to být přímo ten strach z té nehmotné reality, protože si všichni představujeme, že na nás za každým rohem číhají nějací bubáci.

Co se děje u vysoce citlivých lidí, mezi které patříte, jestliže se vám stávají spánkové paralýzy, tak často je to smyslové vnímání hodně otevřené. Ale ti lidé nevědí, co s tím, anebo to zas až tak nevnímají, ale ten nehmotný svět to vnímá.

Takže je velice možné a stává se to, že kolem citlivých lidí se děje hodně paranormální aktivity. Ta opravdu nemusí nutně spočívat v tom, že se vám děje něco fyzického, že vám po bytě lítá nábytek, že se vám ztrácejí věci. Nemusí se dít nic fyzického.

Může se dít „pouze“ to, že vy máte ty spánkové paralýzy, ve kterých se potkáváte s některými bytostmi, s dušemi, s čímkoliv. A pouze to, že vy cítíte nějaké konstantní napětí a strach. Samozřejmě, že to není pouze to, protože záleží na kvalitě života. 

Co se děje na spirituální úrovni

Takže já vám opravdu můžu ze zkušenosti říct, že spánkové paralýzy existují a nejedná se o žádné halucinace. Není to můj obor. Až se pořádně zmapuje, co se děje na té fyzické úrovni, protože určitě se něco děje.

Na spirituální úrovni se děje to, že vaše duše chce opustit fyzické tělo.

Ne ve smyslu zemřít, ale chce astrálně cestovat. Vaše duše chce astrálně cestovat, ale jelikož tam právě máte nějaké strachy a nezpracované stíny, traumata, vše, co provází ranou dospělost, pro někoho pozdní dospělost, ale spíš jde o tu duchovní vyspělost. A to provází každého z nás. A jsou tam témata, která drží vaši duši v tom těle.

Rozumíte? Takže spánková paralýza je fáze opouštění fyzického těla vaší duší. Někdo cestuje a ani si to neuvědomuje. Nebo cestuje a neumí to ovládat. Někdo vyletí z těla jako nic. Vědomě to ovládat je vyšší úroveň. Víc o tom mluvím v jiném videu, ale to je to, co se děje. Vy, vaše duše a vaše vnímání už je v jiné dimenzi, ale ještě nejste zcela schopni opustit to tělo.

Spánková paralýza a její řešení

Takže co s tím uděláme, aby se vám to nestávalo a abyste se zbytečně nebáli? Moc dobře víte, že já tady nepropaguji moc placených věcí, ale zde je to zcela namístě a nemám na to lepší řešení.

Já potřebuji, aby se lidé, co se takhle bojí, co je trápí spánková paralýza, naučili energeticky starat o svůj prostor, energeticky se starat sami o sebe a pochopili, co se děje, a naučili se z hlediska své energie chránit a nastavit si pravidla.

A není to jednoduchá vizualizace. Není to jeden úkol, co vám můžu dát, a vy byste ho splnili. Všechno, co jsem teď zmínila, jsem pro vás nahrála do kurzu „Staňte se mistrem své energie: průvodce pro citlivé lidi a empaty.“ Zde na to máte odkaz: https://shavanza.cz/kurzy/stante-se-mistrem-sve-vlastni-energie-pruvodce-pro-citlive-lidi-a-empaty/

A opravdu nejenom já, ale hlavně lidé, co jim prošli, ho mohou doporučit, protože sami zmiňují tu spánkovou paralýzu, že je tam taky dovedla tato zkušenost. A potom, co absolvovali procesy z tohohle kurzu, popřípadě potom přešli do těch pokročilejších kurzů, ale není to nutné pro zvládnutí spánkové paralýzy, tak jim zmizel tenhle problém.

Někdo zmiňuje, že se mu objevuje už jenom v situaci, kdy prochází náhlým a dlouhodobým stresem a je tam víc práce na duchovní úrovni. Takže to záleží na tom, kdo má jaké konkrétní stíny, ale velké skupiny studentů z tohohle kurzu říkají, že to stačilo k vyřešení jejich problému se spánkovou paralýzou. U mě tomu bylo taky tak.

Ale jestliže z nějakého důvodu nechcete podstupovat placený nebo nějaký dlouhodobý kurz, je to OK. Cesty jsou různé. Můžete si to nějak vyhledat na internetu. 

Důležitost čištění prostoru

Musíte si vyčistit prostor, abyste se teda nepotkávali s něčím, co nechcete v domě.

To, že to nevidíte, neznamená, že to tam není.

A teď vás ale neděsím. Nemusí to být nic extra zlého, ale nepotřebujete ani svého souseda, aby vám chodil po bytě, když o tom vy nevíte, ne? Rozumíte? Musíte si chránit a čistit svůj prostor. To, jak si můžete čistit prostor, si jednoduše najdete. A teď si musíte začít čistit svoji energii a udržovat si svoje hranice. O čištění energie mám tady taky video, teď vám tady skočí odkaz: https://janamucherl.cz/jak-si-chranit-energii/

Je to takový základ, co aspoň můžete dělat. Říkám, že v tom kurzu jdeme trošku víc do hloubky, třeba někomu bude stačit aspoň to, anebo si aspoň tímto stylem může zkusit najet, co to obnáší, když se člověk začne trošku starat o svoji energii. A to jsou hlavní věci. 

Důležitost dlouhodobé práce: čištění vlastní energie a prostoru

Jak jsem říkala, je to dlouhodobá spirituální práce, protože někomu se můžou vracet spánkové paralýzy v časech nějakého vypjatého stresu, vyhrocených situací. Ta spirituální práce je dlouhodobá. A každý má ty traumata jinde, každý má ty stíny jinde.

Jsme na jiných úrovních vědomí, takže to už je hrozně individuální. Někdo to má zmáklý za chvilku, u někoho je to horší. Ale i kdybyste na tohle video koukali jenom kvůli té spánkové paralýze, a chcete se zbavit jenom jí, tak potřebujete tyto 2 body:

  • Naučit se starat o energii vašeho prostoru. Čistit si prostor na všech úrovních a to i na těch, které nevidíte.
  • A to stejné dělat se svoji vlastní energii nebo li s aurou, ale i s tou vnitřní.

Víc to vysvětluji v těch videích. Všechno vám poodkazuji, ať si to můžete dohledat. 

Spánková paralýza a co k ní vede

Takže, prosím vás, spánková paralýza je hrůzostrašná zkušenost. Je to ale zkušenost, která není nutná, když se naučíte pár základních konceptů.

Je to jako s hygienou, jako kdybyste se ráno pokaždé dívali na to, že máte špinavé povlečení, ale vlastně jste se nikdy nesprchovali nebo jste si nedávali koupel. V životě jste se nikdy neumyli a dívali byste se na to, že máte zatuchlé povlečení. Rozumíte?

Je to logický důsledek toho, když v současné době lidé nejsou vedeni k tomu, aby se starali o svoji duši. Nejsou vedeni k tomu, aby vůbec energeticky pracovali na jakékoliv úrovni. A to je důsledek. 

Takže spánková paralýza je důsledek nějakých vašich strachů. Je to ale i důsledek vašeho nenaplněného potenciálu.

Protože opravdu se to stává citlivým lidem. Když máte spánkovou paralýzu, můžete astrálně cestovat. Máte k tomu nakročeno. Nechci vám nalhávat, že je k tomu krátká cesta, ale je tam potenciál.

Takže já vím, že je to strašidelné, protože i moje setkání nebyli ze začátku hezké. Ale už se mi to vůbec nestává a to hodně dlouho a myslím si, že to opravdu počítáme na řadu měsíc, dva, kdy jsem se naučila tyhle praktiky a přestalo se mi to stávat. Tak když jsem se to dokázala naučit já, tak se to můžete naučit i vy. Já vím, jaké je to nepříjemné.

Když se to stává často, tak člověk ani nechce chodit spát a necítí se dobře, necítí se dobře doma a pomalu si myslí, že je blázen, protože pro něho je to naprosto reálné a někdo mu bude namlouvat, že jsou to halucinace. Ne, je to reálné. A to, že to někdo neumí vnímat nebo neumí naměřit, je jiná věc. 

Spánková paralýza a spirituální zážitky

Ale spirituální zážitky můžou být pozitivní. Takže si místo toho představte, že když odstraníte tenhle problém, tak potom můžete (a teď zase říkám, že vám nechci nalhávat, že je k tomu krátká cesta) krásně astrálně vycestovat z těla a potkat nějakého svého duchovního průvodce nebo anděla. Tak to už je hezké, ne? A to je ten potenciál. 

Tak, prosím, přistupujte k tomu beze strachu. Nebudu vám mazat med kolem pusy, že je to nějaká iluze. Není. Spánková paralýza je velice reálná věc a je to velmi ošklivá věc. A já vám budu držet pěsti, ať to zvládnete a když tak ukočírovat v co nejkratším čase.