Znamení jsou jedním ze způsobu komunikace spirituálního týmu s námi. Někdy je důležité, aby nám zprávu doručili a vyvrátili tím naše obavy, nebo naopak potvrdili naší správnou cestu. Komunikace se svým vlastním spirituálním týmem je důležitá a pomocí znamení můžete pracovat na vašem vztahu se svými duchovními průvodci.

Jsou i velice užitečným nástrojem pro doručování zpráv, když jste příliš zaměstnaní svým každodenním životem. Osobně si jich všímám hodně, a někdy jich dostávám tolik v krátkém časovém rozestupu, že se člověk může přiklánět i k názoru, že žádné náhody neexistují. Takovéto ‚náhody‘ jsou pro nás pečlivě naplánované na pozadí. S jakými typy se běžně potkáváme?

Typy znamení

1. Fyzická

Fyzická znamení se vyskytují v podobě pírek, mincí nebo obrazců v mracích. Mají všeobecný význam, že váš spirituální tým je v tu chvíli s vámi a jste podporováni.

2. Číselné sekvence

Čísla můžete vidět nejenom na hodinách, ale i na poznávacích značkách, číslech autobusů, číslech hotelových pokojů… prostě kdekoliv. Jestliže vídáte číselné sekvence často, vyhledejte si, co znamenají. Mívají obsáhlý význam a interpretaci. Mým oblíbeným webem na vysvětlení sekvencí je Joanne Sacred Scribes.

3. Synchronicita

Stalo se vám někdy, že jste přemýšleli o tom, že něco uděláte, a najednou to na vás začalo skákat ze všech stran? Potkali jste lidi, kteří to zmiňovali, viděli jste reklamu v tisku, na Facebooku se objevily tématické články… Tak přesně to je synchronicita, rozhodně se nejedná o náhodu. To se jen vaši duchovní průvodci hodně snaží, abyste učinili kroky, které vám budou ku prospěchu.

Říkejte si o ně

Pro budování důvěry s vlastním spirituálním týmem jsou znamení dobrým pomocníkem. Můžete si tímto způsobem vaše spojení testovat. Nicméně takovéto testování nikdy nemůže pocházet z vaší skeptické a negativní pozice. Vaším pomocníkům upřímná zvědavost nevadí a rádi vám vyjdou vstříc. Jak si tedy říci o nějaké znamení?

Stanovte si rozumný časový rámec, není reálné si přát něco vidět okamžitě. Můžete být specifičtí i co se týče formy. Uveďme si příklad – váháte, jestli si máte zaplatit nějaký kurz. Můžete proto požádat svoje průvodce, aby vám dali najevo, jestli vám tento kurz bude užitečný. Specifická forma pak může být, že toto znamení chcete doručit v podobě zmínky od třech různých lidí v průběhu dvou týdnů.

Jedná se o spirituální znamení nebo si prostě jen více všímáme událostí, které očekáváme?

Zdravý skepticismus je v pořádku, je důležité využívat i rozum a za každým průvanem nehledat spirituální vysvětlení. V případě znamení se vám skepticismus ale spíše nevyplatí. Budete je dostávat tím více, čím více si jich budete všímat. Je to vcelku logické – nikoho by nebavila komunikace, kdyby ta druhá strana nedávala najevo žádnou odezvu. Takže když si tohoto druhu komunikace všimnete, dejte to najevo a třeba v duchu poděkujte.

Někdy musíte nejdříve uvěřit, abyste získali důkazy. Ne naopak.

Znamení můžou být daleko více než jen peříčka na ulici. Dají se využívat s rozumem a vybudovat si tak pevnější vztah se spirituální realitou. Díky nim se cítíme podporování, vedeni a milováni. Proto si važme všech znamení, které se nám dostanou.