Duchovní průvodci s námi komunikují za použití fyzického světa. Ne vždy je pro nás vhodné s nimi komunikovat přímo, a tak využívají způsobů nepřímé komunikace. A přesně toho si lidé začínají všímat po svém duchovním probuzení.

Duchovní průvodci – 4 způsoby, kterými s námi komunikují

Přepis videa:

Já vás zdravím a vítám u dnešního dalšího videa na téma spirituální komunikace. A dnešním tématem jsou způsoby, jakými s námi komunikují naši průvodci. Toto video jemně navazuje na to video, které jsem natočila kdysi dávno, které se naopak zaobírá tím, jak my můžeme začít komunikovat s našimi průvodci.

A jestliže jste ho neviděli, tak prosím, nejdřív se podívejte na něj, protože dnes se chci bavit o tom, jak můžeme slyšet odpovědi, jak je můžeme přijmout. Nemusíte se bát, já tady po vás nebudu chtít nějaké rozvinuté jasnoslyšení ve smyslu: „No, ty odpovědi prostě uslyšíte.“, protože jsou to hlavně způsoby nepřímé komunikace a na ty se chci zaměřit. Z více důvodů se to hodí i pro lidi, kteří mají rozvinuté spirituální smysly.

Duchovní průvodci – proč komunikují nepřímo?

V našem životě někdy nastanou emočně vypjaté situace, kdy vám spirituální smysly ohledně vašeho osobního života třeba k ničemu moc nepomůžou, protože jste tak upnutí v negativních emocích, že to tam narazí na bariéru, na odpor a neprojde to skrz. Takže se v nějaké fázi našeho života ty nepříjemné komunikační styly hodí ke každému z nás. Když něco strašně chceme, tak všichni máme tendenci v žádném případě neslyšet opak anebo třeba jiný způsob. A to je zase odpor. Máme tam bariéru, protože si jedeme podle svého. Ať by se ti průvodci snažili, jak chtěli, tak to napřímo úplně neprorazí. Nicméně oni mají úplně geniální způsob jak to vlastně obejít. 

A to jsou ty způsoby nepřímé komunikace.

Synchronicita

Prvním z nich a ten je největší a je úplně úžasný a to je synchronicita. Synchronicita je vlastně sled událostí, které nemají zjevnou spojitost. A na první pohled se můžou jevit jako náhody. Nicméně při bližším prozkoumání to nejsou náhody a je dobré si tyto synchronicity zapisovat. Sledovat je, protože co je na nich pozoruhodné je to, že se vám častokrát odhalí až později. Až zpětně jste schopni nahlédnout na to, jak se to vlastně semlelo, že vás to teď vedlo k tomu bodu, ve kterém jste spokojeni a co všechno vás k tomu vedlo. Když si to hodíte na papír, tak je to takové uvědomění a je to strašně hezké ohlédnutí.

Samozřejmě to uvědomění jde ruku v ruce s vděčností.

A když je člověk vděčný za nějakou zkušenost, tak jich bude dostávat více. Proto je dobré si to zapisovat.

Příklad synchronicit

Jestli potřebujete nějaký příklad, tak vám můžu dát, že byste třeba přemýšleli o tom, že se přestěhujete na venkov. Už máte vyhlédnutý krásný pozemek, už si malujete, jaké to bude nádherné. Pořád ještě trošku váháte, protože i když se to zdá jako dobré, tak jsou tam nějaké ale, že budete daleko dojíždět do práce a podobně.

Když jste teď v té rozhodovací fázi, tak požádáte svůj spirituální tým o pomoc. A najednou třeba v následujících dnech potkáte dva nebo i více lidí, kteří náhodou povídají o této lokalitě, že tam byli náhodou na výletě a že je to tam úplně úžasné a skvělé aniž byste jim něco zmínili. A potom třeba přijdete do práce a zjistíte, že vaše firma zmínila politiku ohledně práce z domova a že jí můžete pravidelně vykonávat třeba každý týden. To jsou takové sledy událostí, které vám potom pomůžou s tím rozhodnutím nebo vám ho respektive ulehčí, že vám to tak do sebe zapadne. 

Je tedy dobré si jich opravdu všímat. A čím víc si jich budete všímat, tím víc jich budete dostávat. A má to ještě vcelku jedno takové logické vysvětlení, protože když vezmeme ty synchronicity, že jsou odpověďmi na vaši otázku, tak kdybyste na někoho mluvili a on by vás úplně ignoroval, tak jak dlouho vás to bude bavit? Takže berte to tak, že vám ti průvodci odpovídají a mluví na vás tímhle stylem. A kdybyste nad tím mávli rukou, tak moc to nezlepšíte. Ale když si to uvědomíte, když si to budete zvědomovat a řeknete: „Jo, já vím, že to byla odpověď od vás a děkuji. Fakt vám za to děkuji.“, tak jich budete dostávat víc, protože oni uvidí, že to má cenu, že to není z jejich strany jenom zbytečně vynaložená energie.

Čísla a číselné sekvence

Druhým způsobem jsou čísla respektive sekvence čísel. A číslům nebo sekvenci číslům se častokrát říká andělská čísla. Nicméně ani nevím, jak byl tento termín původně zamyšlený, ale oni nemusí pocházet jenom od andělů. Můžou pocházet od kohokoliv z vašeho spirituálního týmu. A je to výborný způsob komunikace.

Kam přijdete a kdykoliv se podíváte na hodiny a je zrovna 11:11, tak to opravdu není náhoda. A většinou když člověk projde přes nějaké spirituální probuzení a začne si všímat těch „náhod“, tak jedničky jsou ty první sekvence, které dostává, protože je to nejvíc bijící do očí a je to takový začátek spirituálního probuzení. Mimochodem jeden z významů čísla 11:11 je ten začátek duchovního probuzení. Takže ty jedničky jsou prvními čísly.

Nicméně jakmile tomu začnete věnovat více pozornosti, tak je to zase z té druhé strany, že oni si řeknou: „Aha, už si toho všímá. A ten druhý člověk chápe, že skrz to mu sdělujeme nějakou zprávu.“ A začnou vám posílat další čísla. Takže jedničky budou nejspíš první, ale to neznamená, že nepřijdou další a budou to třeba už ne tak jednoduché čísla, že to nebudou čtyři stejná čísla, ale to neznamená, že nebudou mít stejnou hodnotu.

Můžou se objevit všude. Samozřejmě hodiny jsou takovým nejjasnějším příkladem, ale viděla jsem je na značkách automobilů, číslach trolejbusů, na nějakém oznámení veřejnosti na různých obrazovkách. Buďte prostě všímaví. Koukejte se po svém okolí. Kdekoliv jste a čím víc budete pozorovat své okolí, tak tím víc si těch čísel budete všímat. A pod tímto videem vám dávám odkaz na výborné stránky pro vysvětlení těch čísel. Jsou teda bohužel v angličtině, já jsem zatím v českém jazyce nenašla takové kvalitní vysvětlení, ale kdyby bylo, kdyby existovalo, tak mi to klidně dejte do komentářů a já to ráda aktualizuju. http://sacredscribesangelnumbers.blogspot.com/ 

Fyzická znamení

Dalším třetím způsobem, jak s námi komunikují průvodci, jsou fyzická znamení a to můžou být peříčka, duhy, mince. Zpravidla kam přijdete a narazíte na peříčko, a to i na takových hodně divných místech, kde byste peříčka fakt nečekali, tak je to takové potvrzení vaši současné cesty. Samozřejmě tam v případě peříček hraje roli i jejich barva. Můžete se trošku dostat dál do té symboliky, ale bavíme se hlavně o těch bílých nebo ve většině případů bývají bílé, protože jsou v tom fyzickém světě nejlépe k nalezení. A to je právě to potvrzení. Pro mě jsou bílé peříčka jako jedničky, jako 11:11.

Když uvidíte takové fyzické znamení, třeba to peříčko anebo může to být i vločka, že upoutá vaši náhlou pozornost, anebo duhu, tak se v té chvíli zamyslete nad tím, nad čím jste zrovna přemýšleli. Bývá to odpověď přesně k tomu. Takže člověk musí jít trošku zpátky, trošku si udělat jasno v tom nad čím přemýšlel a to je vaše odpověď.

Sny

Čtvrtým způsobem nepřímé komunikace jsou sny. Označuji je jako nepřímou komunikaci kvůli tomu, že málokdy se vám ze začátku stane čistě návštěvnický sen, že byste prostě byli na astrální rovině a teď si řekli: „Já chci mluvit s nějakým průvodcem.“ Teď by se vám tam zjevil a vy byste si normálně pokecali. To se může stát, ale ze začátku se to většinou nestává, protože člověk se k takové úrovni musí trošku dopracovat.

Sny bývají symbolické.

Takže samozřejmě to není tak, že když jste ve snu viděli růžového slona, že dostanete růžového slona. Ale to nejspíš víte, že na tomto ne moc chytrém příkladě by to pro vás znamenalo, že se musíte kouknout na symboliku slona a na symboliku růžové barvy. Internet je opravdu kouzelným místem, najdete tam všechno.

Duchovní průvodci jako pomocníci na naší cestě

A to by bylo pro dnešek vše. To je takový základ. Můj jasný favorit jsou synchronicity, protože mi vždy pomáhaly při závaznějších životních rozhodnutích. Ten zbytek mě doprovází celý život. Kdokoliv začne duchovně pracovat a začne s tou komunikací, tak to je pro nás způsob té neustálé interakce, když nám říkají: „Všechno to bude dobrý.“ Nebo: „Teď se třeba pomocí těch čísel trošku zaměř na tohle.“ Oni vám můžou říct oblast, že byste se třeba měli víc zaměřit na rodinu nebo na něco jiného.

Ale když si budete všímat synchronicit, tak možná na chvilku dostanete dojem, že žádné náhody neexistují, že je to všechno tak geniálně zinstrumentované Vesmírem. A je to pravda. Takže já vám přeji hodně úspěchů s tímto sledováním znamení. Nezapomeňte mu vždy poděkovat. Nezapomeňte si všímat odpovědí. A ono vás to zase posune dál v komunikaci. Děkuji vám za zhlédnutí.