Láká vás předpověď budoucnosti? Představovali jste si někdy, jaké by bylo vědět vše o své budoucnosti? Pro mě by to byl celkem dobrý hororový scénář. Vědět vše samozřejmě nedává smysl z více důvodů. Každý z nás se narodil z určitého důvodu. A ten důvod jsme si stanovili my sami dávno před naším narozením. Pro to, abychom ho mohli dosáhnout, musíme projít i negativními životními zkouškami. Kdybychom o nich věděli dopředu, možná bychom si to rozmysleli a až tolik by se nám do toho nechtělo…

Předpověď budoucnosti a věštění jako odpověd na vše?

S věštěním je to složité. Mými klienty jsou většinou lidé, kteří si prošli spirituálním probuzením. Jsou si tedy vědomi svého vlastního vlivu na externí svět. To je také dělá flexibilnějšími a pro mě je prakticky nemožné pro ně budoucnost předpovídat. Pro duchovně se rozvíjející lidi totiž existuje nekonečné množství variant budoucnosti. Více v dnešním videu.

Přepis videa:

Ahoj. Já jsem Jana Mucherl a dnes bych se chtěla bavit o tématu předpovědi budoucnosti a věštění. Asi každého by zajímala jeho budoucnost, že jo? Protože je to vlastně hezké všechno vědět a mít dobře naplánované a vyvarovat se nějakých situací, které nám nejsou příjemné. 

Předpověď budoucnosti – proč je to složité

Takže jak si hodně lidí představuje, že média (potažmo i kartářky a podobně) pracují tak, že se jich zeptáte: „Kolik budu mít dětí? A budou všichni zdraví?“ a podobně a oni vám dají stoprocentní odpovědi, což si myslím, že kdysi i mohlo fungovat. Nicméně jak se planeta vyvíjí a všichni se vyvíjíme, tak asi sami uznáte, že i technologie jde s dobou. A člověk se vyvíjel nejenom v technologii, nicméně vyvíjí se mu i vědomí.

Obsah informací, které jsme nyní schopní chápat, je daleko větší a je úplně jinde, než byl v minulosti. Takže co to vlastně znamená?

Znamená to, že předpovídat někomu budoucnost je daleko těžší než kdysi bývalo.

Protože nechci říct, že ty životy byly v minulosti jednodušší, ale s tím, jak se vám otevírá vědomí, se stáváte flexibilnějšími a jste schopní častěji měnit směry. Takže to znamená, že s lidmi, kteří více duchovně pracují, kteří se více vyvíjí, tak je s nimi ironicky těžší předpovídat nějakou budoucnost, protože tam mají strašně moc proměnných.

Předpověd budoucnosti a plán duše

V duchovním vývoji je to hodně o konstantní změně a s tím samozřejmě souvisí i nějaká změna budoucnosti. Často se v tomto kontextu říká, že nic není vytesáno do kamene, nicméně chtěla bych zmínit jednu věc, že pravda je někde uprostřed. Než se reinkarnujeme do lidské podoby, tak pracujeme se svými průvodci, se svým spirituálním týmem na něčem, co se jmenuje plán duše.

A v tomhle našem plánu vlastně máme dané hlavní zkušenosti, které chceme tady prožít, protože jsme tady za nějakým účelem. Každý si ten účel stanovil sám, protože se chce nějakým směrem vyvíjet a třeba mu chybí nějaká zkušenost.

Bylo by omyl si myslet, že každý by tady byl za tím účelem, že se musí duchovně vyvíjet. Nemusí to být pravda. Někomu třeba naopak chybělo v minulém životě materiální zabezpečení a třeba si v tomto životě dal za úkol, že se chce naučit víc žít v té fyzické rovině, což je taky v pořádku. Takže to zmiňuji jenom proto, že tenhle plán je hodně individuální a pro každého znamená něco jiného. A máte v něm zaznamenané hlavní zkušenosti, které jste si dali a které si tady chcete odžít. 

Cesty k naplnění plánu duše

Nicméně ty cesty, jakými můžete dosáhnout tohoto cíle, jsou různé. A není jenom jedna. Takže to, že si například v plánu duše dáte to, že se pro duchovní růst třeba chcete smířit se smrtí a odpustit nějakému životnímu cyklu, naučit se v globálu odpouštět, tak to může být provedené hodně způsoby, které si umíte představit a to poměrně drastickými a i méně drastickými.

I když v plánu duše máme nějaké záchytné body, tak cesty, které k němu vedou, jsou různé.

A jak jsem říkala, tak ta pravda bývá někde uprostřed. Takže to není tak, že by bylo úplně nemožné předpovídat budoucnost, nicméně je to těžké. Nemyslím si, že by to v rámci jakéhokoliv vašeho sezení měla být hlavní náplň vašich otázek: „Budu mít tohle? A budu tamto?“ Ty otázky by měly být zaměřené na cesty a k tomu se ještě dostanu.

Předpověď budoucnosti a čtení situace na časové ose

Můžete si představit, že vás třeba čeká nějaké důležité životní rozhodnutí. A teď jste v současnosti a to rozhodnutí se stane v budoucnosti. Mezi tím jsou nějaké body, od kterých je poměrně jasné, jakou cestou se vydáte. Teď záleží na tom (kdybyste se chtěli upnout na to věštění), tak kde čtete tu situaci: jestli jí čtete ve středu cesty nebo ke konci cesty. Tedy po tom bodě, kdy už je víceméně v energetickém světě rozhodnuto, co se stane, protože všechno, co se stane ve fyzickém světě, se nejdřív stane v astrálním světě.

A na to se už umí napojit média, věštci, kartářky. Doufám, že jsem to jasně vysvětlila. To jsou přesně ty okamžiky, kdy by bylo dobré mít tabuli. Existuje rozhodující bod, od kterého už je poměrně jasné, co se stane. Nicméně když jste ještě před tím bodem, tak k němu nemusíte vůbec dojít, protože máte mnoho možností, kam se můžete vydat.

Předpověď budoucnosti a kladení chytrých otázek

A teď chcete znát nějakou budoucnost nebo chcete pomoct s nějakým rozhodnutím a koupili jste si sezení u nějakého média, kartářky, u kohokoliv. A teď co? Já si myslím, že nejdůležitější je klást chytré otázky. Takže se neptejte: „Stane se tohle a tohle?“ Ale určitě máte na tu situaci nějaký náhled a můžete se chytřeji zeptat: „Když udělám tohle, co se stane?“ A to zjištění vám určitě pomůže k lepšímu pochopení té situace a k tomu, abyste se sami rozhodli.

Váš spirituální tým vám nikdy nebude říkat, co máte dělat.

„Odejdi z práce. Udělej tohle.“ Ten život je na vás, abyste ho žili. I když jste si ho vy předem naplánovali, takže tady neexistuje nějaká vyšší moc, nad kterou absolutně nemáte kontrolu.

Vyšší moc tady je a to myslím ve smyslu nějakých vesmírných zákonů, nicméně vy máte vždy nad vším kontrolu. Takže u jakéhokoliv sezení určitě doporučuji klást chytré otázky. Cílem těchto sezení je nasměrovat vás, povzbudit vás a dá vám to odpovědi na vaše otázky, ale ne ve smyslu nějakého nátlaku: „Za dva roky budeš mít dítě, tak už se začni snažit.“ 

Předpověď budoucnosti a proč nedostaneme odpověď

Hodně lidí se mě ptá, jestli média ví všechno, jestli známe odpověď na všechno. Určitě ne. Za prvé: Kdo by to chtěl? Za druhé: Ano, asi vím víc věcí, než třeba člověk, který se nepohybuje v tomto oboru. A tím nemyslím cizí lidi, protože bez povolení a svolení se do cizích životů opravdu nešťourám, ale o svém životě mám nějakou představu. Mám představu i o tom, jaký je můj plán duše, proto mám dobrou představu o životním poslání. Nicméně určitě to není všechno. A těch důvodů může být více.

Dokonce můžou být i důvody, proč na nějaké otázky nedostanete odpovědi třeba od svého spirituálního týmu. Tím důvodem je, že plán duše, který si vědomě celý nepamatujeme a který jsme si stanovili před reinkarnací, nemusí obsahovat jenom hezké zážitky a hezké zkušenosti. Nejspíše je ani neobsahuje, protože jsou to právě ty negativní zážitky, přes které rosteme. A to zejména duchovně. Kdybyste věděli, co jste si tam naplánovali, tak byste se tomu cíleně snažili vyhnout.

Takže to je i jeden z důvodů, že když se narodíme, tak proč si vědomě nepamatujeme, jak tohle všechno funguje a jak to máme s tím plánem duše a s naší reinkarnací. My si to nemáme pamatovat.

Bylo by to v rozporu s naplněním plánu duše.

Když se člověk začne duchovně vyvíjet, tak bude moct do toho šťourat a šahat a zrovna si zjistit ty informace, které jsou mu nějak k užitku nebo jsou relevantní. Ale určitě ani věštci, ani média, ani kartářky, ani žádní léčitelé nevědí všechno.

Nemusíme vědět všechno

A na závěr vám můžu dát svůj příklad ze života, kdy se mi tenkrát zkazila dovolená. Asi dva dny před odjezdem se něco radikálně pokazilo a já jsem samozřejmě hned byla taková: „Proč jste mi to neřekli? Proč jsem o tom nevěděla? Proč jste mi o tom nedali vědět?“ Jejich odpověď byla čistá a jasná: „A co bys udělala?“ Já na to: „Nic. Bylo to něco, co se nedalo změnit.“ A oni mi na to řekli: „Tak to by si byla ve stresu o tři dny navíc.“

Takže vám asi dochází, že není užitečně vědět všechno, protože ty informace jsou nám absolutně k ničemu. A když to přeženu k absurditě, tak když někdo ví, že za pět let umře, tak k čemu by mu to bylo dobrý vědět? Nejspíš by do té doby asi dělal něco jiného, asi by byl hodně ve stresu a to by jeho spirituální tým nikdy nechtěl, takže ne. Nepotřebujeme všechno vědět a bude to v pohodě.

Takže při každém sezení a duchovní práci vám doporučuji, abyste se zaměřili na vaši cestu. Na to, jak po ní můžete nejlépe jít, na to, jaké rozhodnutí můžete teď udělat. A nebojte se. Oni vám vždy poradí takovým způsobem, že vám to prostě docvakne. A i když na otázku neobdržíte číslovku, kterou jste chtěli, tak věřte tomu, že ve výsledku to bude pro vás daleko užitečnější. Tak to je ode mě všechno. To je k předpovědi budoucnosti a věštění. Jestli se vám video líbilo, nezapomeňte odebírat videa. A moc vám děkuji za zhlédnutí.