Duše jsou všude kolem nás, a to neustále. Ať už jde o náš spirituální tým, duše chránící danou zem, či duše připoutaná k nějakému objektu. Prakticky se jim nelze vyhnout. Což je ale v pořádku, protože spolupráce s nimi dokáže být velice prospěšná všem stranám. V mnohých případech je žádoucí, aby se duše ve vašem okolí vyskytovaly. Můžou vám pomoci ochránit děti, pečovat o zahradu, nebo vám dát nápad na další kreativní projekt. Co když se ale ve vašem domě dějí věci, které vám příjemné nejsou? „V mém domě straší“ je věta, kterou slýchávám často, a v dnešním článku se dozvíte proč a co s tím lze dělat.

Po mém spirituálním probuzení, kdy se moje intuitivní schopnosti otevřely naplno, u nás doma byly spirituální návštěvy i s fyzickými projevy na denním pořádku. Již od dětství se mi stávaly události, které byly lehce řečeno nezvyklé, ale tentokrát se lišily zejména ve frekvenci, se kterou se děly.

Vysvětlení je jednoduché – neposlouchala jsem, co mi chtějí duše říci. Neuměla jsem v té době své intuitivní smysly dostatečně ovládat. A tak se duše uchylovaly ke všem možným prostředkům, aby si získaly moji pozornost a já se jim konečně začala věnovat. Jejich způsob fungoval a je poměrně běžný u začínajících médií – častokrát tato cesta začíná vyhrocenými situacemi jen z důvodu, aby konečně dané médium začalo na svém rozvoji pracovat. Jakmile se schopnosti správně uchopí a nastaví se určitá pravidla komunikace, situace se uklidní.

Způsoby komunikace duší

Abych vám vysvětlila, proč může strašit i u lidí s méně rozvinutými schopnostmi, nejdříve vám představím všechny způsoby komunikace, co duše používají:

1. Komunikace skrze intuitivní smysly

Jedná se o situaci, kdy například někoho vidíte, zaslechnete svojí babičku, nebo cítíte její parfém. Toto je pro duše nejjednodušší způsob přímé komunikace. Nicméně vyžaduje z vaší strany trénink, abyste zprávy touto cestou mohli obdržet.

2. Intuice

Váš spirituální tým a vaše vyšší já k vám častokrát promlouvají skrze intuici. Jedná se o nepřímou nicméně vytrvalou interakci. Naslouchat své intuici vyžaduje také jistou míru praxe.

3. Znamení

Může jít o peříčka, mince, nějakou specifickou písničku… Prakticky cokoliv, co má pro vás nějakou hodnotu, a o čem vaši blízcí na druhé straně ví, že vás zaujme.

4. Sny

Jestliže vaše intuitivní smysly nejsou vycvičené ke komunikaci, vaši blízcí zemřelí k vám budou mluvit další cestou nejmenšího odporu, a to skrze vaše sny. Když totiž spíte, veškeré vaše bloky taky spí a duše k vám mají lepší přístup. Všímejte si proto vašich snů a zapisujte si je. Můžou obsahovat důležitou zprávu pro vás.

5. Fyzická znamení

Duše jsou schopné fyzické interakce. Časté je například přemisťování malých předmětů, různé zvuky (kroky, vrzání dveří, skřípaní) a hraní si s elektronikou. Fyzické projevy jsou tradičně brány za „strašení“. Jestliže něco podobného zažíváte u vás doma, věřte, že se jedná nejspíše o příbuzného, co s vámi chce navázat kontakt a všechny předchozí pokusy selhaly (body 1 až 4). Duše se uchylují k fyzickým činům pouze, když vyčerpaly všechny další možnosti. Je to pro ně velmi energeticky náročné a ne každá duše to dokáže. Manipulaci s fyzickým světem se duše musí naučit.

V mém domě straší – co můžu dělat?

Duše tedy komunikují s každým z nás. My se pouze musíme naučit jejich způsob komunikace a věnovat jim pozornost. Jestliže se v domácnosti potýkáte s neobvyklými zvuky nebo mizícími předměty, věřte, že s největší pravděpodobností je to pouze někdo ze zesnulých příbuzných, který vám chce něco sdělit.

Jestliže vás však nějaké znamení děsí, řekněte to.

Častokrát se v rámci sezení setkávám s žádostí, abych někomu na druhé straně něco vyřídila. Duše vás slyší, můžete na ně mluvit sami, ať už nahlas nebo telepaticky. Jestliže se vám nelíbí, co se děje ve vašem domě, řekněte jim to. Vysvětlete jim, že vás to děsí a v drtivé většině případů tohle stačí, aby bylo po problému. Duše zemřelých lidí jsou pořád pouze normální lidé a mnohokrát si nemusí uvědomovat, že vám způsobují stres. Někdy je potřeba duši pomoci s odvodem do světla, ale ani to není nic, co byste sami nezvládli.

Fyzická znamení můžou být i uklidňujícím aspektem. Např. když se pohne obrázek v chodbě, víte, že to byla vaše teta a uklidňuje vás vědomí, že je stále s vámi. V tom případě toto znamení bude vaše teta používat ve chvílích, kdy vás chce povzbudit.

Nebojte se duším navrhnout způsob komunikace, která vám bude více vyhovovat. Ať už to budou různá znamení nebo sny. Můžete začít komunikaci na úrovni, která vám sedí a je příjemná. Duše ocení váš zájem o spolupráci a s nadšením přistoupí na způsob, který vy preferujete. Jejich záměrem není vás vystrašit, ale navázat s vámi komunikaci.